top of page

KISS OF LOVE COLLECTION VALDI BRIDE - Jasmine Empire

Niepowtarzalne wzory, przepiękne modele, przyjemne i wygodne koronki i hafty - olśniewające suknie ślubne z najnowszej kolekcji w naszym salonie VALDI BRIDE Kraków.  W naszej pracowni jest możliwość wprowadzania zmian (kolor, z/bez rękawka, elementy zdobne, tkanina, długość, itp.)

 

Drogie Panny Młode, serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyty:
- www.valdibride.com/contact
- +48 515-796-557
- valdibride@gmail.com

https://www.facebook.com/suknieVALDIbride/

https://www.instagram.com/suknieslubnevaldi_bride/

Nasza firma daje każdej pannie młodej okazję poczuć się jak prawdziwa królowa zakładająca suknię ślubną. Głównym kluczem do sukcesu jest możliwość tworzenia modeli o unikalnym designie przy użyciu wysokiej jakości tkanin i koronek popularnych światowych firm.

Nasza marka nie może być porównywana z żadnym innym europejskim producentem. Doskonale łączy jakość produktów z rozsądną polityką cenową. 

„To miejsce, w którym dzięki prawdziwym profesjonalistom tworzone są najbardziej oryginalne pomysły i przekształcane w arcydzieła. Sukienka panny młodej powinna mieć nie tylko piękny wystrój, ale musi mieć niesamowitą lekkość. To jest główna idea, w którą wierzymy przy tworzeniu kolekcji!

Zespół profesjonalistów współpracuje z każdym modelem sukienki przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Technologia produkcji jest na wysokim poziomie, ponadto istnieje kilka etapów kontroli jakości.

Ma swój unikalny styl, dlatego wszystkie modele mają tak piękny design. Używamy oryginalnej koronki, chantilly, macramé. Udekorujemy również nasze sukienki kamieniami, kryształkami, perłami i koralikami «Swarovski» o różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każdy detal jest tak elegancki.

Nasi specjaliści tworzą ręcznie wykonane akcesoria przy użyciu różnych materiałów o najwyższej jakości, dlatego są tak wyjątkowe. Niesamowite broszki i tiary na włosy, kolczyki i naszyjniki, wspaniałe welony ślubne dla narzeczonych - oto, co tworzymy, aby dać kobietom wyjątkową elegancję i blask.

Każda linia i sylwetka naszych sukienek tworzy urokliwy wizerunek panny młodej, który oczarowuje od pierwszego wejrzenia. Umiejętność łączenia tradycji z najnowszymi trendami w modzie ślubnej pomogła nam podbić wiele serc narzeczonych.

Firma, która spełnia marzenia panny młodej. Pracujemy dla idealnego rezultatu! Najlepszą inspiracją dla nas są szczęśliwe, uśmiechnięte panny młode!

📍✂👗Szycie indywidualne sukien ślubnych ...

Artystyczna pracownia krawiecka VALDI BRIDE Adamczyk & Chornak:

- tworzymy unikalne i niepowtarzalne projekty według indywidualnych pomysłów przyszłych Pań Młodych;
- oferujemy własne rozwiązania;
- brak ograniczeń technicznych realizujemy każdy pomysł;
- każda kreacja jest rezultatem twórczej współpracy pomiędzy nami, a Panią Młodą;
- za każdym razem gdy masz na sobie naszą suknię, masz wrażenie komfortu i wygody.

Koszt sukni zaprojektowanej czy uszytej ze zdjęcia to kwestia indywidualna, cenę sukni ustalamy na podstawie zdjęć oraz próbek wybranych materiałów. Serdecznie zapraszamy na spotkanie do naszej pracowni)

Artystyczna pracownia krawiecka VALDI BRIDE 
Adamczyk & Chornak, ul. Długa 48/27, 31-146 Kraków 
+48 515 796 557, valdibride@gmail.com

bottom of page