top of page

NOVIA BLANCA

Kolczyki, bransoletki, komplety i naszyjniki w atrakcyjnych cenach.

Marka biżuterii ślubnej, która powstała z połączenia przyjaźni, pasji i twórczego zacięcia. Luksusowa biżuteria ślubna marki NOVIA BLANCA teraz w naszym salonie VALDI BRIDE Kraków.
Kolczyki, bransoletki, komplety i naszyjniki w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy)

PROWANSJA 

Sklep tekstylia i dekoracje

Jeśli szukacie prezentu na ślub, to jesteście we właściwym miejscu. Mamy w ofercie bardzo duży wybór przedmiotów przeznaczonych na prezenty ślubne. Możecie wybierać spośród przedmiotów wyposażenia wnętrz jak również typowo ślubnych gadżetów takich jak albumy na zdjęcia ślubne, księgi gości czy ręcznie robione zabawki.

Ręcznie robiony prezent dla nowożeńców na pewno zapadnie im w pamięć i będzie w przyszłości wywoływał wspomnienia ze ślubu.

DREAM FACTORY

Salon Wizażu

i kosmetyki profesjonalnej

Salon powstał z myślą o osobach, które chcą zadbać kompleksowo o swój wygląd oraz spędzić czas w przyjaznej atmosferze. W kameralnym miejscu w centrum Krakowa możesz się poczuć jak za tamtych lat. To dzięki muzyce retro, która umila czas w Dream Factory.

Fundacja Wspólna Nadzieja

Ratujemy dzieciom zdrowie i

życie...

Dzięki pomocy finansowej ratujemy dzieciom zdrowie i życie, a ich rodzinom dajemy nadzieję na lepsze jutro! 

Ponadto pomagamy osobom biednym, będącym w ciężkiej sytuacji materialnej. Wspieramy działania w zakresie szerzenia oświaty wśród osób dorosłych i dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Kolejnym celem Fundacji jest pomoc – szpitalom, placówkom medycznym, wychowawczym i oświatowym...

Kinga Kleczek.jpg

Gabinet BeHealthy to poradnia dietetyczna, miejsce, w którym otrzymasz fachową pomoc żywieniową.

Kinga Kłeczek – Dietetyk Kraków
Zalecenia dostosowuję do indywidualnych potrzeb. Poza przyjmowaniem w gabinecie i opieką nad klientem, organizuję szkolenia i wykłady Szkoły Zdrowia Jacka Kucharskiego. Są one kierowane do dietetyków i osób zainteresowanych prawidłowym odżywianiem. Współpracując z firmą Healthy Hair jestem konsultantem d.s. żywienia, dla trychologów...

bottom of page